znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

1. pololetí bude ukončeno 31. ledna 2022

4. února - jednodenní pololetní prázdniny

Vyrábění vánočních stromečků

V rámci pracovní výchovy jsme se rozhodli s žáky třídy 6.B přispět k vánoční výzdobě školy. Nakoupili jsme polystyrenové kužely, jutový provázek, drobné dekorační předměty, hřebíčky a mohli jsme začít. Všichni žáci ve skupině se opravdu snažili odvést dobrou práci. Stromečky vypadají nádherně a já musím moc pochválit Nikolku, obě Simonky, Nelču, Denisku, Alici, Otu, Matyho a Štefana za skvěle odvedenou práci.

                                                                       

                                                             Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy