znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

***************

Nabízíme volné pracovní místo na pozici:

1) učitel Čj + Aj

2) asistent pedagoga.

Více informací zde. 

Vyrábění vánočních stromečků

V rámci pracovní výchovy jsme se rozhodli s žáky třídy 6.B přispět k vánoční výzdobě školy. Nakoupili jsme polystyrenové kužely, jutový provázek, drobné dekorační předměty, hřebíčky a mohli jsme začít. Všichni žáci ve skupině se opravdu snažili odvést dobrou práci. Stromečky vypadají nádherně a já musím moc pochválit Nikolku, obě Simonky, Nelču, Denisku, Alici, Otu, Matyho a Štefana za skvěle odvedenou práci.

                                                                       

                                                             Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy