znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

2021/2022

Babí léto

Po chladném a deštivém srpnu přišlo slunné a teplé září. Léto se pomalu chýlí ke konci a přichází podzim. Měsíc září byl letos velmi teplý a slunný. Toto krásné počasí doprovázel příjemný lehký vánek, a tak jsme si s dětmi řekli, proč tohoto krásného počasí ještě nevyužít.

Rozhodli jsme se jít pouštět draky. Dětem se tento nápad velice líbil a byly nadšené. Několik z nich přineslo dokonce i ručně vyrobeného draka, kterého jsme pak využili na podzimní výzdobu naší třídy.

Děti si do školy přinesly draky různých tvarů a velikostí. Někteří draci vzlétli opravdu vysoko, jiným se naopak nechtělo vzlétnout vůbec. Děti si draky vzájemně půjčovaly, pomáhaly si se vzlétnutím, zkoušely různé techniky na vzlet, bavily se, smály se a tuto zábavu si užívaly na plno.

                                                 

                                                     Mgr. Iveta Kaciašvili

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy