2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Babí léto

Po chladném a deštivém srpnu přišlo slunné a teplé září. Léto se pomalu chýlí ke konci a přichází podzim. Měsíc září byl letos velmi teplý a slunný. Toto krásné počasí doprovázel příjemný lehký vánek, a tak jsme si s dětmi řekli, proč tohoto krásného počasí ještě nevyužít.

Rozhodli jsme se jít pouštět draky. Dětem se tento nápad velice líbil a byly nadšené. Několik z nich přineslo dokonce i ručně vyrobeného draka, kterého jsme pak využili na podzimní výzdobu naší třídy.

Děti si do školy přinesly draky různých tvarů a velikostí. Někteří draci vzlétli opravdu vysoko, jiným se naopak nechtělo vzlétnout vůbec. Děti si draky vzájemně půjčovaly, pomáhaly si se vzlétnutím, zkoušely různé techniky na vzlet, bavily se, smály se a tuto zábavu si užívaly na plno.

Mgr. Iveta Kaciašvili