znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

2021/2022

Kamarádi přes internet

V tomto školním roce 2021/2022 jsme se seznámili s novými kamarády. Jsou to žáci 3. B ZŠ Karlovy Vary - Truhlářská. Naše setkání probíhají přes internet, kde se setkáváme přes Skype, dělíme se o své školní zážitky, posíláme si pozdravy, fotografie a vyrábíme si vzájemně dárečky. Vytvořili jsme si vzájemně plakát s fotografiemi žáků, který nám bude ve třídě naše kamarády připomínat. Náš první projekt jsme nazvali Záložka pro kamaráda. Každý žák z naší třídy vyrobil záložku a poté jsme si je s internetovými kamarády vyměnili. Dětem se tato spolupráce velmi líbí a už nyní vymýšlí, co by mohly pro své "Karlovaráky" vytvořit příště. Děkuji za spolupráci s paní učitelkou Barborou Hankerovou, která je třídní učitelkou 3. B ZŠ Karlovy Vary. 

                                                             Tř. uč. 5. A Mgr. J. Hankerová

 

                                                                                                                

                                                                                                            

              

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy