znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

2021/2022

Návštěva DDM

     V pátek 24. září jsme jako třída 1.A navštívili Dům dětí a mládeže v Habartově. Čekala nás paní ředitelka Jana Chalupská s pracovnicí DDM Marcelou Královou. Byl pro nás připraven bohatý program, abychom se seznámili s prostorem i aktivitami, které můžeme na kroužcích dělat. Dům dětí jsme si prošli od suterénu, až po půdu. Celý dům je vyšperkovaný, vymalovaný, vybavený novým nábytkem, sportovním vybavením, počítačovou technikou, hračkami, stavebnicemi,  až po nově opravené toalety. Prostě krásný. V DDM pracují noví spolupracovníci vedoucí kroužky. 
     Příští týden při hudební výchově nás navštíví pan Ondříšek, který vede hru na bubny v DDM. Ukáže nám, co se v kroužku všechno můžeme naučit. Již se těšíme.
                                                                                                           
 
Mgr. Jarmila Janíková
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy