Přírodovědná vycházka

Tento školní rok nebyla příznivá situace pro pořádání školního výletu. Rozhodli jsme se, že si to vynahradíme alespoň společnou  půldenní vycházkou. Šli jsme ke koupališti Boden, kde to děti dobře znají. Cestou děti plnily různé úkoly. Připomněli jsme si dopravní značky, což děti určitě využijí, až se o prázdninách budou prohánět na kole. Zopakovali jsme si, jaké známe stromy, keře a ostatní rostliny.  Hledali jsme ztracená zlatá vejce. Když jsme splnili všechny úkoly, mohly si děti zacvičit na workoutovém hřišti. Také jsme soutěžili v házení žabek. Na zpáteční cestě jsme už byli docela unavení, měli jsme co dělat, abychom vyšlápli kopeček ke škole. Celé dopoledne se náramně vydařilo, užili jsme si spoustu legrace a určitě příště zase někam vyrazíme.