znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Od 8. 3. 2021

PT, 1. - 9. třída

distanční vzdělávání

Zápis

do 1. ročníku proběhne 7. a 20. dubna 2021. Bližší inforamce naleznete zde.

 

Nabízíme volná pracovní místa. Více informací zde.

Hodina PV

24.9.2020 jsme si v hodině pracovní výchovy hráli s modelovací hmotou. Než vznikl finální výtvor, musely děti modelínu promačkat, vyválet, vykrojit kolečko a teprve poté mohly tvořit detaily konkrétního zvířete. Vytvořily prasátka, koníky, kravičku, žirafu, slona aj. Práce se jim moc líbila, zvířátka se jim opravdu povedla.
                                                                                                                                                                                                                                           Mgr. Jana Hankerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy