znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Od 8. 3. 2021

PT, 1. - 9. třída

distanční vzdělávání

Zápis

do 1. ročníku proběhne 7. a 20. dubna 2021. Bližší inforamce naleznete zde.

 

Nabízíme volná pracovní místa. Více informací zde.

Surprise aneb naposledy spolu

Připravila jsem pro děti malé překvapení, které mělo být motivací do dalšího školního roku. Osud zamíchal kartami a z motivace se stalo rozloučení. Naposledy jsme si spolu zahráli několik her, které jsme měli tolik rádi, zazpívali si anglické písničky a zopakovali si některá slovíčka. Šikovné děti dostaly certifikát. Drobné dárečky snad potěšily všechny děti. Pak už zbývalo jen přání do dalších hodin anglického jazyka a rozloučení. Bude se mi stýskat.

Dáša Pospíšilová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy