znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Čtenářská gramotnost

V prvním týdnu měsíce února se vybraní žáci IV.A,IV.B a V.A zúčastnili již tradiční čtenářské soutěže Městské knihovny v Habartově - Nekoktám čtu. Všem se dařilo a  byli moc šikovní. Zaslouží si velký obdiv už jen za svou odvahu a účast. Na vyhodnocení jsme si museli však počkat. Dne 18.2. 2020 přišla paní Raková, pracovnice  knihovny města Habartova.  Ocenila všechny statečné čtenáře. V kategorii čtvrtých tříd se na prvním místě umístil Reinhard Cicko, na druhém Alice Nová (oba ze třídy IV.B),  za naši třídu se na třetím místě umístila Laura Prokopová, na čtvrtém Lukáš Trpišovský a na pátém Eva Jelínková. Všichni získali odměnu v podobě knihy. Tímto bychom chtěli poděkovat nejen Městské knihovně v Habartově a paní Rakové za krásné ceny, ale také žákům za reprezentaci tříd. Závěrem lze jen popřát, aby se žáci nejen neustále zlepšovali ve čtení, ale také přejeme příjemné čtenářské zážitky, které budou četbou nových knih získávat.

                                             Mgr. Jarmila Janíková, Lucie Klarnerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy