znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Valentýn ve IV.A

V pátek 14.2. je už od nepaměti významným dnem všech zamilovaných. I my ve IV.A jsme se na tento den pořádně připravili. V hodinách výtvarné výchovy jsme si vyrobili krásná přáníčka a valentýnskou panenku. Nakonec jsme se barevně sladili a abychom tento svátek završili, sešli jsme se v tělocvičně i s ostatními spolužáky a vytvořili společnými silami jedno velké srdíčko. Moc nás to bavilo a užili jsme si spoustu zábavy. Těšíme se na příští rok a doufáme, že podobných akcí bude více.

                                                     Mgr. Jarmila Janíková, Lucie Klarnerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy