znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Beseda s dentální hygienistkou ve 3.A

23. 1. 2020 nás navštívila paní lektorka ze Střední zdravotnické školy a vyšší odborné školy zdravotnické z Karlových Varů. Cílem besedy bylo seznámit žáky s různými typy pomůcek na ústní hygienu a získání správných návyků při ústní hygieně. Součástí besedy byla praktická ukázka správného čištění zoubků, žáci si vše mohli vyzkoušet na svých zubech či na modelu chrupu. K tomuto účelu si přinesli vlastní zubní kartáčky a zrcátka. Po praktické ukázce si mohly děti vybarvit omalovánku  Jak vyčistit zoubek. Na konci besedy byl prostor na dotazy dětí týkajících se dentální hygieny. Paní lektorka žákům trpělivě a s úsměvem odpovídala na veškeré dotazy. Beseda byla pro děti velmi přínosná a těšíme se na další spolupráci. Akce byla realizována v rámci projektu MAP SOKRA, reg. č.CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008574.

                                                       tř. uč. Mgr. Jana Hankerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy