znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Čertí škola

Čekání na Vánoce, které je pro mnohé nedočkavce příliš dlouhé, jsme si zpříjemnili připomenutím vánočních tradic, koled, písní a vánočního příběhu. Předzvěstí vánočních svátků je také známá trojice: Mikuláš s čertem a andělem, jež se objevuje 5.12. Tento den jsme se také všichni v 1. A proměnili v čertíky a plnili čertí úkoly. Největším zážitkem však byla cesta do peklíčka. Maminka Emičky Strakové nám připravila i chutnou pekelnou svačinku a za to jí moc děkujeme.                      

                                                                                   tř. uč. Mgr. Jana Pleyerová                                             

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy