znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Leonardo da Vinci

V pondělí 9. 12. 2019 se u nás v tělocvičně uskutečnila akce „ Leonardo da Vinci“. Připravila si jí pro nás agentura Pernštejni, jež tento vzdělávací program věnovala pětistému výročí úmrtí tohoto italského génia. V první části jsme velmi pozorně sledovali hrané divadlo o Leonardově životě a jeho díle. Druhá část byla pro prvňáky mnohem zajímavější, protože jsme měli možnost si prohlédnout modely některých vynálezů a také si je vyzkoušet.                                                   

                                                                                       tř. uč. Mgr. Jana Pleyerová

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy