znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Noc ve škole

Vážení přátelé školy, rodiče,

dne 1/11/2019 žáci VII. B společně s třídním učitelem absolvovali noční výuku/spaní ve škole. Pro dospělé zastoupení to byla noc plná starostí, ale žáci třídního podrželi a pomohli, kde bylo třeba. Třídní učitel se s žáky sešel v 18 hod. před hlavním vchodem školy. Žáci  připravili třídu tak, abychom v ní mohli přežít a trávit celou noc. Přesun nábytku (lavice, židle) byl na chlapech, příprava spaní potom na dívkách. Z tělocvičny jsme si zapůjčily měkké podložky, abychom si udělali pohodlí a každý si nesl vlastní peřinu či spacák z domova. Posléze, co jsme se ubytovali, jsme šli na večerní procházku. Po procházce nás čekala večeře, večeřeli jsme všichni společně a povídali jsme si u toho o starostech, které nás provází a poslouchali hudbu. Ptáte se kdo vařil? Vařil třídní s pomocí habartovského Tesca. Po večeři následoval lehčí odpočinek, ale moc dlouho netrval. Po odpočinku jsme se přemístili do školní tělocvičny, kde jsme si nejdříve dali volnou zábavu a potom hráli týmové hry. V tělocvičně nás to velmi bavilo a s těžkým srdcem jsme ji opouštěli. Hráli jsme na schovávanou, slepou bábu, futsal, basketball. Nikdo se nezranil, díky bohu, ale za to jsme se všichni splavili potem, jak jsme do všeho dávali úsilí. Po sportovním bloku jsme se navrátili zpět do třídy, kde už čekaly mlsky a hlavně PITÍÍÍ!!! Zbytek večera jsme trávili po menších skupinkách, kamarádským pokecem a koukáním na film. K filmu jsme měli připravené dobroty (brambůrky, cukroví, dobré pití). Někteří hráli stolní společenské hry, jiní zase poslouchali hudbu. Druhý den ráno, v sobotu 2/11/2019, jsem vše nechal na spontánním probuzení. Vstávali jsme před 8 hod. ranní a domů jsme odcházeli mezi 9 - 9.30hod. Z 20 členů třídy 13 našlo odvahu takto trávit večer a noc.

Já Vám za to děkuji.

                                                               KYSILKA Roman, třídní učitel VII. B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy