znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Vánoční besídka

Konec roku 2019 je tady. Poslední den, který jsme strávili spolu, jsme si udělali malou oslavu Vánoc. Vyzdobili jsme třídu kreslenými ozdobami a hvězdami z papíru.  Na stromeček jsme zavěsili světýlka a vyrobená srdíčka. Trochu práce, ale stálo to za to. Vánoční atmosféra nás provázela celý den. Zahráli jsme si hry, povídali si za doprovodu písní. Rozdali jsme si dárky. Pocit štěstí a radosti ovládl celou třídu. Asi to bude tím, že je sice krásné dostávat dárky, ale o hodně více je dávat překvapení s pozorností a vzpomínkou na druhého. Rozloučili jsme se zpěvem koled a hurá domů za dalšími prima zážitky.

                                                        Dagmar Pospíšilová, třídní učitelka VI. B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy