znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Děvčata z VIII. A navštívila vánoční Cheb

Pro někoho je pátek třináctého smolným dnem, ovšem pro žákyně VIII. A se oproti tomu stal dnem plným zážitků, nákupů a příjemného posezení v útulné restauraci. Po výuce jsme si totiž s děvčaty naplánovaly  tak říkajíc holčičí den. Společně jsme odpoledne vyrazily na Vánoční trhy do Chebu. Jely jsme nejprve autobusem do Sokolova a odsud jsme následně pokračovaly vlakem. Cesta nám trvala necelou hodinu. Vánoční trhy v Chebu jsou každoročně krásné a bohaté, a já osobně tam vždy nasaji tu pravou a nefalšovanou vánoční atmosféru. A právě to samé jsem také chtěla dopřát i dívkám a věřím, že se to bezezbytku podařilo. Po procházce, detailním průzkumu sortimentu stánků a s tím spojené nákupní horečce jsme navštívily restauraci Da Angelo, kde jsme se velmi dobře najedly a v poněkud sychravém a nevlídném počasí i řádně zahřály. Jelikož se nám výlet moc líbil, tak  již nyní jsme předběžně domluveny, že na jaře si vyrazíme společně znovu. Kam, to je ještě ve hvězdách, ale krásných míst v okolí máme mnoho, a tak určitě nebude problém si nějaké za náš cíl vybrat. Už teď se moc těšíme.

                                                                        Veronika Kubíková, asistentka pedagoga

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy