znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Pernštejni - Leonardo da Vinci

V pondělí 9. 12. jsme zhlédli  představení divadelní a šermířské skupiny Pernštejni. Zábavnou formou nám předali příběh o světoznámém malíři Leonardu da Vincim. Dozvěděli jsme se, že byl nejen malířem, ale také vědcem a vynálezcem.  Měli jsme možnost vidět reprodukce nejznámějších da Vinciho obrazů a také repliky jeho vynálezů. Všechny jsme si mohli vyzkoušet. Představení bylo zajímavé, poučné, ale i zábavné.

                                                                                           Michaela Hurtová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy