znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Vyjmenovaná slova

V letošním roce jsme začali probírat velmi důležité učivo, a to vyjmenovaná slova. Učíme se je formou her, a tak vlastně ani nikomu nepřipadá, že se učíme.  Všichni už ale umíme vyjmenovaná slova po B a už jsme se zakousli do vyjmenovaných slov po L. Pokud nám vše půjde stejně dobře jako dosud, budeme na konci třetí třídy velmi dobře vědět, kam patří měkké I a kam tvrdé Y po obojetných souhláskách.

                                                                                                          Michaela Hurtová                                                                                                                                      

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy