znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Těšíme se na Vánoce

Vánoce se kvapem blíží a my už se na ně velmi těšíme. Nedílnou součástí předvánočního času je adventní kalendář. Ve třídě máme, jako každý rok, vlastnoručně vyrobený kalendář a v něm malou dobrůtku pro každého. Advent je také čas zdobení a přípravy na Vánoce. Děti si donesly plno materiálu, a poté už jsme se mohli pustit do výroby dekorativních svícnů na vánoční stůl. Většina svícnů  byla velice zdařilá a určitě potěší rodiče a přispěje ke sváteční atmosféře domovů žáčků.

                                                                Michaela Hurtová, Jana Procházková

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy