znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Výstava skautů

Dne 27.11. jsme navštívili interaktivní výstavu v MKS.  Skauti připravili pro děti mnoho zajímavostí ze svého života. Viděli jsme mnoho fotografií z činností místního skautského oddílu. Děti si potom mohly vyzkoušet, jak skauti táboří, postavit hranici z polínek, zatloukání hřebíků, šifrování a spoustu dalších aktivit. Úplně nejvíc se dětem líbila temná místnost, ve které byl les a v něm ukrytá zvířátka. Velkým zážitkem byla také možnost zhoupnout se v houpací síti. Výstava se nám velmi líbila, byla perfektně připravená, děkujeme za příjemně strávené dopoledne naplněné zážitky.

                                                          Michaela Hurtová, Jana procházková

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy