znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Mediální výchova  „INSTAGRAM TŘÍDY“

Instagram je sociální síť určená k sdílení obrázků (primárně mobilních fotografií) a videí. Instagram vládne světem, tak proč zbytečně zůstávat pozadu… Tuto platformu využíváme primárně pro uchovávání našich společných vzpomínek, k motivaci sebe sama a hledání inspirace do hodin. „Mediální výchova má vybavit žáka základní úrovní mediální/internetové/digitální gramotnosti. Ta zahrnuje jednak osvojení si některých základních poznatků o fungování a společenské roli současných médií (o jejich historii, struktuře fungování), jednak získání dovedností podporujících poučené, aktivní a nezávislé zapojení jednotlivce do mediální/internetové komunikace.

HLAVNÍM CÍLEM JE „Jsem online, ale v bezpečí.“Budeme rádi, když náš účet na této platformě budete sledovat a šířit dobrého ducha naší třídy.

WEB: WWW.INSTAGRAM.COM

INSTAGRAM ÚČET: byoungsters

ODKAZ: https://www.instagram.com/byoungsters/

                                                     KYSILKA Roman, třídní učitel VII. B

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy