znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Mediální výchova  „INSTAGRAM TŘÍDY“

Instagram je sociální síť určená k sdílení obrázků (primárně mobilních fotografií) a videí. Instagram vládne světem, tak proč zbytečně zůstávat pozadu… Tuto platformu využíváme primárně pro uchovávání našich společných vzpomínek, k motivaci sebe sama a hledání inspirace do hodin. „Mediální výchova má vybavit žáka základní úrovní mediální/internetové/digitální gramotnosti. Ta zahrnuje jednak osvojení si některých základních poznatků o fungování a společenské roli současných médií (o jejich historii, struktuře fungování), jednak získání dovedností podporujících poučené, aktivní a nezávislé zapojení jednotlivce do mediální/internetové komunikace.

HLAVNÍM CÍLEM JE „Jsem online, ale v bezpečí.“Budeme rádi, když náš účet na této platformě budete sledovat a šířit dobrého ducha naší třídy.

WEB: WWW.INSTAGRAM.COM

INSTAGRAM ÚČET: byoungsters

ODKAZ: https://www.instagram.com/byoungsters/

                                                     KYSILKA Roman, třídní učitel VII. B

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy