Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Mediální výchova  „INSTAGRAM TŘÍDY“

Instagram je sociální síť určená k sdílení obrázků (primárně mobilních fotografií) a videí. Instagram vládne světem, tak proč zbytečně zůstávat pozadu… Tuto platformu využíváme primárně pro uchovávání našich společných vzpomínek, k motivaci sebe sama a hledání inspirace do hodin. „Mediální výchova má vybavit žáka základní úrovní mediální/internetové/digitální gramotnosti. Ta zahrnuje jednak osvojení si některých základních poznatků o fungování a společenské roli současných médií (o jejich historii, struktuře fungování), jednak získání dovedností podporujících poučené, aktivní a nezávislé zapojení jednotlivce do mediální/internetové komunikace.

HLAVNÍM CÍLEM JE „Jsem online, ale v bezpečí.“Budeme rádi, když náš účet na této platformě budete sledovat a šířit dobrého ducha naší třídy.

WEB: WWW.INSTAGRAM.COM

INSTAGRAM ÚČET: byoungsters