znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici kuchař/ka        a asistent pedagoga.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Interaktivní výstava v MKS Habartov

V pátek jsme se byli podívat na výstavu skautů z Habartova. Bylo zde mnoho k vidění, vyzkoušení, poznání i k poslechu. Strávili jsme zde velmi krásnou hodinu, během které si děti vyzkoušely zatloukání hřebíků, vázání uzlů, mohly si ve stanu vyzkoušet morseovku, zahrát na hudební nástroje či hledat ve tmě zvířata. Aktivit i informací zde bylo opravdu mnoho. Velmi se nám výstava líbila.

                                                                          Tř.uč. Mgr. Jana Hankerová

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy