znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Adame, bravo!

V pátek 22. listopadu zažila naše osmá třída malou slavnostní chvilku. Na začátku hodiny českého jazyka k nám na pár minut zavítal ředitel školy pan Mgr. Václav Riedl. Účelem jeho návštěvy bylo vyhlášení výsledků školního kola dějepisné olympiády. V něm se utkalo sedm nejlepších dějepisců z osmé a deváté třídy. Mezi nimi se nejlépe dařilo a nejrozsáhlejší znalosti prokázal žák VIII. A, Adam Jurčík. Se čtyřiceti šesti body se stal úspěšným řešitelem a s přehledem i jasným vítězem. Získal tak právo i čest reprezentovat naši školu v kole okresním, kam ho někdy v začátku příštího kalendářního roku tradičně coby jeden z porotců doprovodí sám ředitel. Adam si zaslouží velikánskou pochvalu a také přání hodně štěstí a úspěchů v klání s nejlepšími dějepisci okresu. Poděkování po právu náleží i dalším účastníkům školního kola, neboť tak odvedli nějakou práci navíc a i to se cení.

                                                      Mgr. Aleš Plevka, třídní učitel VIII.A

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy