znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Sousedé ČR

V V.A si ale jen nehrajeme, jak se to někomu může zdát. V rámci probírané látky ve vlastivědě již vytváříme druhý vzdělávací projekt. První skupinová práce byla na kraje ČR, druhou skupinovou prací jsou sousedé ČR. Náhodným výběrem jsme si vytvořili týmy a každá skupina si vylosovala jednoho našeho souseda. Tyto skupiny dostaly za úkol zpracovat informace o své vybrané zemi. Žáci měli k dispozici  učebnice, encyklopedie, atlasy, ale také internet.

                                                                   Šárka Hlušičková, Dominika Žáčková

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy