znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Halloweenský den

31. října ve čtvrtek nastal velmi očekávaný Halloweenský den. Na děti čekaly různé úkoly a soutěže. Některé úkoly byly vědomostního typu. Měly prověřit znalosti z českého jazyka, z matematiky, ale také z anglického jazyka nebo zda zvládnou vyluštit zašifrovaný vzkaz nebo jestli dokážou úkol nejprve sestavit, aby ho mohly splnit. Jiné soutěže měly prověřit jejich fyzickou zdatnost a šikovnost. Stavěli se tyčinkové věže, lovila se jablka nebo prolézalo lavicovitým tunelem pro stavební kameny. Za splněné úkoly a vyhrané soutěže na děti čekala sladká odměna v podobě myší ve slizu, košťat, upířích zubů, čarodějnických prstů, nachytaných duchů. Na zapití pro ně byla připravená šťáva ze zombí mozků, mimozemské krve nebo například z toxického odpadu.

                                                             Šárka Hlušičková, Dominika Žáčková

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy