znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Halloweenský den

31. října ve čtvrtek nastal velmi očekávaný Halloweenský den. Na děti čekaly různé úkoly a soutěže. Některé úkoly byly vědomostního typu. Měly prověřit znalosti z českého jazyka, z matematiky, ale také z anglického jazyka nebo zda zvládnou vyluštit zašifrovaný vzkaz nebo jestli dokážou úkol nejprve sestavit, aby ho mohly splnit. Jiné soutěže měly prověřit jejich fyzickou zdatnost a šikovnost. Stavěli se tyčinkové věže, lovila se jablka nebo prolézalo lavicovitým tunelem pro stavební kameny. Za splněné úkoly a vyhrané soutěže na děti čekala sladká odměna v podobě myší ve slizu, košťat, upířích zubů, čarodějnických prstů, nachytaných duchů. Na zapití pro ně byla připravená šťáva ze zombí mozků, mimozemské krve nebo například z toxického odpadu.

                                                             Šárka Hlušičková, Dominika Žáčková

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy