Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Halloweenský den

31. října ve čtvrtek nastal velmi očekávaný Halloweenský den. Na děti čekaly různé úkoly a soutěže. Některé úkoly byly vědomostního typu. Měly prověřit znalosti z českého jazyka, z matematiky, ale také z anglického jazyka nebo zda zvládnou vyluštit zašifrovaný vzkaz nebo jestli dokážou úkol nejprve sestavit, aby ho mohly splnit. Jiné soutěže měly prověřit jejich fyzickou zdatnost a šikovnost. Stavěli se tyčinkové věže, lovila se jablka nebo prolézalo lavicovitým tunelem pro stavební kameny. Za splněné úkoly a vyhrané soutěže na děti čekala sladká odměna v podobě myší ve slizu, košťat, upířích zubů, čarodějnických prstů, nachytaných duchů. Na zapití pro ně byla připravená šťáva ze zombí mozků, mimozemské krve nebo například z toxického odpadu.

Šárka Hlušičková, Dominika Žáčková