znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Příprava Halloweenu

S blížícím se Halloweenen jsme se i my 5.A pustili do příprav. V první řadě byla výzdoba třídy v podobě různě velikých pavučin, pavouků a netopýrů různých barev, tvarů a velikostí a také vznášejících se duchů. Nechyběla nám ve třídě ni dýně plná sladkostí. Další na řad byla přeměna dětí v příšerky pomocí masek. Na výrobu masky byl zapotřebí nafukovací balónek, noviny, hodně lepidla, speciální oděv a především spousta trpělivosti. Nakonec, ale myslím, že masky se skutečně vyvedly.

                                                      Šárka Hlušičková, Dominika Žáčková

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy