znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Halloween v 6. B

31. října oslavují ve Velké Británii svátek „Halloween“. Učíme se angličtinu, a proto jsme se rozhodli připojit k oslavám. Ve volných chvílích jsme si vyzdobili naši třídu a těšili se na kouzelný čtvrtek. Tento den jsme dorazili do školy ve strašidelných kostýmech. Z naší paní učitelky se stala čarodějnice Hexana. Zahráli jsme si spousty zábavných her. Zadováděli jsme si v kruhu plném strašidel. Hodina utekla jako voda v řece a my se museli rozloučit. Těšíme se na další zábavnou třídnickou hodinu.

                                                                                                 Dagmar Pospíšilová

                                                                                                 Čarodějnice Hexana

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy