znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici kuchař/ka        a asistent pedagoga.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Loučení se spolužáky

V pátek 25.10. s námi naposledy zasedli do lavic sourozenci Kačenka a Jaroušek Kočích. Pokračovat ve druhé třídě samozřejmě budou, ovšem už ne s námi, ale z důvodu přestěhování budou chodit do základní školy v Krajkové.  Děti dvojčatům nakreslily obrázky a poté jsme si zahráli různé hry. Nakonec došlo na osobní loučení s přáním, aby se dětem líbilo v novém domově, v nové škole, a aby si našly fajn kamarády.

                                                              Mgr. Alena Karanikolova, tř. uč.

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy