znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Halloweenský den (31.10.)

Ač nepatří Halloween mezi české svátky, dohodli jsme se, že si tento den ozvláštníme a přichystáme si kostýmy. A co by to bylo za Halloween bez koledy! Na strašidla z VI.A čekaly různé dobroty – želatinová očka, křupaví duchové, odvar z netopýra a dračí žluč! MŇAM! A navíc paní učitelka pro své dušičky napekla sladké a voňavé muffiny. A jako pořádné překvapení přinesla Simča Oswaldová dvě pořádně zašklebené velké dýně! Společně jsme pak hodovali a pili a dobrou zábavu spolu měli. A jestli jsme všechno nesnědli, strašíme tam dodnes!

                                                                   Mgr. Markéta Hrabáková, tř. učitelka

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy