znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo 736 753 755.

Halloweenský den (31.10.)

Ač nepatří Halloween mezi české svátky, dohodli jsme se, že si tento den ozvláštníme a přichystáme si kostýmy. A co by to bylo za Halloween bez koledy! Na strašidla z VI.A čekaly různé dobroty – želatinová očka, křupaví duchové, odvar z netopýra a dračí žluč! MŇAM! A navíc paní učitelka pro své dušičky napekla sladké a voňavé muffiny. A jako pořádné překvapení přinesla Simča Oswaldová dvě pořádně zašklebené velké dýně! Společně jsme pak hodovali a pili a dobrou zábavu spolu měli. A jestli jsme všechno nesnědli, strašíme tam dodnes!

                                                                   Mgr. Markéta Hrabáková, tř. učitelka

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy