2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Halloweenská škola

Již je tradicí, že poslední týden v říjnu pořádáme strašidelnou halloweenskou školu. Děti mohou přijít v kostýmech a vědí, že kromě učení je budou čekat i různé soutěže a odměny. Letošní rok nebyl výjimkou.Hned ráno začal do školy proudit zástup různých strašidel.  Převleky některých dětí byly vskutku originální a tak se nám ve třídě objevili kostlivci, upíři a dokonce mumie. Ráno jsme se nejprve učili. Druhou hodinu jsme společně s III.A šli do tělocvičny, kde proběhla přehlídka masek a soutěž ve strašidelném tanci.Třetí hodinu byla angličtina, paní učitelky pro nás měly také nachystané různé hry. Na čtvrtou hodinu jsme se přesunuli do do I.B, kde jsme prvňáčkům předvedli naše strašidelné masky. Aby se nás tolik nebáli, naučili jsme  je pěknou básničku. Na závěr jsme pod okny naší třídy vystavili dýně,  které některé děti přinesly. Celý den se nám líbil a už se těšíme na další Halloween.

Michaela Hurtová, Jana Procházková