znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Halloweenská škola

Již je tradicí, že poslední týden v říjnu pořádáme strašidelnou halloweenskou školu. Děti mohou přijít v kostýmech a vědí, že kromě učení je budou čekat i různé soutěže a odměny. Letošní rok nebyl výjimkou.Hned ráno začal do školy proudit zástup různých strašidel.  Převleky některých dětí byly vskutku originální a tak se nám ve třídě objevili kostlivci, upíři a dokonce mumie. Ráno jsme se nejprve učili. Druhou hodinu jsme společně s III.A šli do tělocvičny, kde proběhla přehlídka masek a soutěž ve strašidelném tanci.Třetí hodinu byla angličtina, paní učitelky pro nás měly také nachystané různé hry. Na čtvrtou hodinu jsme se přesunuli do do I.B, kde jsme prvňáčkům předvedli naše strašidelné masky. Aby se nás tolik nebáli, naučili jsme  je pěknou básničku. Na závěr jsme pod okny naší třídy vystavili dýně,  které některé děti přinesly. Celý den se nám líbil a už se těšíme na další Halloween.

                                                          Michaela Hurtová, Jana Procházková

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy