znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Halloweenská párty

Dne 25. října 2019 se uskutečnila ve třídě 7.A „Halloweenská“ párty. Žáci, ale také pedagogičtí pracovníci, byli převlečeni do různých masek. Stejně jako minulý rok byl pro děti připraven bohatý program, ve kterém nesměla chybět soutěž o nejhezčí masku. V této soutěži se na prvním místě umístila Natálie Kubartová, na místě druhém Tereza Horová a na třetím místě Jakub Fikar. Abychom ověřili znalosti našich žáků, tak jsme do zábavy zařadili i pár kvízů, přičemž jeden z nich byl v anglickém jazyce.  Po těchto soutěžích následovala volná zábava, kde si žáci zvolili taneční hru „sochy“ – když hraje hudba, tak se tančí, ale jakmile hudba přestane hrát, tak musí zůstat v dané poloze. Dle mého názoru si myslím, že akce byla velmi vydařená a úspěšná. Myslím si, že si to žáci ze 7. A užili a budou na to vzpomínat.

                                                                      tř. učitelka Bc. Gabriela Holubová

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy