18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Halloweenská párty

Dne 25. října 2019 se uskutečnila ve třídě 7.A „Halloweenská“ párty. Žáci, ale také pedagogičtí pracovníci, byli převlečeni do různých masek. Stejně jako minulý rok byl pro děti připraven bohatý program, ve kterém nesměla chybět soutěž o nejhezčí masku. V této soutěži se na prvním místě umístila Natálie Kubartová, na místě druhém Tereza Horová a na třetím místě Jakub Fikar. Abychom ověřili znalosti našich žáků, tak jsme do zábavy zařadili i pár kvízů, přičemž jeden z nich byl v anglickém jazyce.  Po těchto soutěžích následovala volná zábava, kde si žáci zvolili taneční hru „sochy“ – když hraje hudba, tak se tančí, ale jakmile hudba přestane hrát, tak musí zůstat v dané poloze. Dle mého názoru si myslím, že akce byla velmi vydařená a úspěšná. Myslím si, že si to žáci ze 7. A užili a budou na to vzpomínat.

tř. učitelka Bc. Gabriela Holubová