znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Tělocvik na ,,umělce"

Stejně jako loni, i v letošním školním roce  trávíme hodiny tělesné výchovy, pokud nám to počasí umožní, venku. Nově zrekonstruované školní hřiště s umělou trávou přímo vybízí k tomu, abychom ho využívali co nejvíce. Proto jsme se 23.10. společně s III. A rozhodli pro další společnou hodinu tělocviku. Po vydatném zahřátí a rozcvičení jsme se rozdělili do tří skupin. V jedné se hrál fotbal, tam se vyřádili hlavně chlapci. Druhá skupina si zahrála oblíbené hry, jako ,,Honzo vstávej"  nebo ,,Krvavé koleno". Ve třetí skupině se nám sešly ,, hadi ženy" ,  ohebnost některých děvčat je naprosto neuvěřitelná. Všichni jsme si společný tělocvik užili a  už se těšíme na další. 

                                                               Michaela Hurtová, Jana Procházková 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy