znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Netradiční prvouka s překvapením

V prvouce jsme se během měsíce  října věnovali mimo jiné také poznávání našeho města a jeho okolí. V okolí našeho domova se už určitě neztratíme. Víme také, že kdybychom chtěli jít na procházku v neznámé krajině, pro dobrou orientaci nám poslouží mapa.  Také jsem se učili určovat světové strany podle přírodních jevů, jako jsou lišejníky  a hustota větví na stromě, letokruhy pařezu či mraveniště. Na vycházce jsme si chtěli nabyté poznatky ukázat v praxi. V přilehlém lesíku jsme sice nenašli žádné mraveniště  ani lišejníky. Zato jsme si z vycházky přinesli zcela nečekaný a chutný úlovek! 

                                                                  Michela Hurtová, Jana Procházková

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy