18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Pohled do korun stromů - březový les

Nastal krásný podzim, není krásnějšího pohledu do přírody, než právě na podzim. Zahleděli jsme se do korun stromů v malém březovém háječku.Nádherný pohled k nebi, ale co to? ty stromy, jako by k sobě sklonily koruny a chtěly si spolu vyprávět. Tento okamžik jsme si zachytili na výkresy. Nejprve jsme malovali oblohu, bílou a sen tam trošku modré. Přišlo na řadu i slunce. Vždyť na nás skrze větve sluníčko pokukovalo. Stromy se svými větvemi a podzimní paletou barev už byl závěr naší práce. Všem se podařilo zachytit obraz trochu jinak a všichni mají krásnou práci. Všechny děti moc chválím za správnou výtvarnou techniku, kterou se naučily už v loňském roce. Díky tomu jsou všechny práce velice pěkné.

Třídní učitelka Mgr. Světlana Kellerová