znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Pohled do korun stromů - březový les

Nastal krásný podzim, není krásnějšího pohledu do přírody, než právě na podzim. Zahleděli jsme se do korun stromů v malém březovém háječku.Nádherný pohled k nebi, ale co to? ty stromy, jako by k sobě sklonily koruny a chtěly si spolu vyprávět. Tento okamžik jsme si zachytili na výkresy. Nejprve jsme malovali oblohu, bílou a sen tam trošku modré. Přišlo na řadu i slunce. Vždyť na nás skrze větve sluníčko pokukovalo. Stromy se svými větvemi a podzimní paletou barev už byl závěr naší práce. Všem se podařilo zachytit obraz trochu jinak a všichni mají krásnou práci. Všechny děti moc chválím za správnou výtvarnou techniku, kterou se naučily už v loňském roce. Díky tomu jsou všechny práce velice pěkné.

                                                          Třídní učitelka Mgr. Světlana Kellerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy