znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Možná z nás budou slavní básníci

Zajímavá hodina, čteme si básničku, rozebíráme verše, hledáme rýmy, pracujeme s hlasem. Chvilkami se musíme smát, jak legračně báseň vyzní, když při recitaci začne recitátor plakat. Není to lehké měnit nálady, začíná nás to bavit. Tu paní učitelka rozdělí třídu na pět skupin, zadala nám úkol. Zkuste si to, být chvilku básníkem, je vás ve skupině dost na to, abyste společně vymysleli básničku. A téma? No jasně ŠKOLA. Dali jsme hlavy dohromady a opravdu nám to básnění začalo jít. Výsledné básně všech skupin si můžete přečíst na fotografiích. V hodině VV jsme si k nim ještě udělali podzimní podklad. „Kdo ví, možná se naše básně budou jednou také nacházet v čítance.“

                                                                                    Žáci IV.B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy