znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga a učitel matematiky na částečný úvazek.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

 

 

Vyrábíme, tvoříme, zdobíme

V hodinách pracovní a výtvarné výchovy jsme vytvářeli výzdobu šatny a dveří třídy.  Na šatně nám vyrostl podzimní strom, na kterém hnízdí sovičky. Okolo stromu se vznáší drak, ale je to drak veselý a má nás rád, vždyť jsme si ho sami vyrobili. Při výtvarné výchově jsme se inspirovali deštivým podzimním počasím a malovali jsme deštníky. Zároveň jsme se učili míchat barvy a poznávat barvy teplé a studené. Teď máme krásnou šatnu i dveře naší třídy. Jsme pyšní na to, jak jsme šikovní.

                                                         Michaela Hurtová, Jana Procházková

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy