znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

29.6. a 30.6. bude        ředitelské volno            z org. důvodů.

 

Stavby z přírodnin

Jelikož nám přeje počasí, využíváme poslední pěkné dny a v rámci pracovní a výtvarné výchovy vyrážíme do přírody. Les nám poskytuje mnoho přírodních materiálů, které využíváme jako zajímavé stavební prvky. Stavby z přírodnin nás baví.

                                                                                                     Mgr. A. Kindlová                                                                                                                                        

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy