Den dětí – Sportovní areál Lítov

Dne 31. 5. 2019 se konal den dětí pro žáky ZŠ Habartov. Každá třída měla svůj individuální program a třída 6. A se vydala na cestu do Lítova. Po cestě jsme si zahráli s dětmi zábavné hry, kde se musely seřadit do řady podle velikosti bez mluvení. Naše výprava končila ve sportovním areálu v Lítově, kde nám byl připraven skvělý program pod vedením Zdeňka Lorence a Antonína Lebedy. Žáci si mohli opéct buřty, napít limonády, vyřádit se na kolotoči a houpačkách, a jako třešnička na dortu byla možnost chůze na chůdách. Před cestou zpět do Habartova jsme měli možnost nahlédnout do klubovny, která se nachází v budově bývalé hasičárny. Žáci zde měli možnost vidět velké množství trofejí a medailí, které sportovci  z Lítova za celou dobu vybojovali. Po cestě zpět byla skvěle navozená atmosféra plná smíchu, a tak můžu za třídu 6. A říct, že den dětí se povedl a žáci byli nadšení.

Ještě jednou děkujeme Zdeňkovi Lorencovi a Antonínu Lebedovi za vstřícnost a ochotu při konání dne dětí pro žáky ze ZŠ Habartov.

Bc. Gabriela Holubová