znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

 

Sněhová královna v chebském divadle

Dne 4.6.2018 se naše třída vydala na výlet autobusem do Chebu. Žáci přišli krásně oblečeni, neboť k výletu  byla naplánována  návštěva divadla a na programu tohoto horkého  dne byla, snad pro pocit ochlazení,  Sněhová královna.   Tuto pohádku od H. CH. Andersena, Káje, Gerdu a královnu,  některé děti znaly. Představení  se velice vydařilo, bylo opravdu znamenité!   Krásný námět, profesionálně sehrané a zazpívané. Děti se rozhodně nenudily a představení se jim moc líbilo. Děti  byly ale unešené i ze samotného divadla, z její budovy i interiéru. Myslím, že jim v srdci zůstal krásný kulturní zážitek.  

 

 

                                                                           Mgr. Alena Karanikolova

              

           

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy