znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Vážíme si maminek

S béčkaři jsme se domluvili, že je po třídních schůzkách a našim maminkám jsme v poslední době moc radosti nedělali – známky, chování, průšvihy, které  omylem praskly atd… No prostě bylo toho dost, nejvyšší čas udělat smutné oči a vzít dárek do vlastních rukou. Chtěli jsme udělat jednoduché přáníčko, ke kterému by stačily základní věci – papír, pastelky, tužka, nůžky.

Máme za to, že se nám přáníčka vydařila a maminky byly  11. dubna obdarovány. Některým šlo vše dobře, někteří se trápili, ale naše šikovná  děvčata nám vždy pomohla dokončit kreativní myšlenku, v čele s paní asistentkou. Kluci: „Děvčata, děkujeme za pomoc. Maminky, máme Vás moc rádi.“

                                                               tř. učitel KYSILKA Roman, VI. B

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy