znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Tvoření ke Dni matek

Jelikož  se blíží druhá květnová neděle a s ní svátek všech maminek, pustily se děti z 1.B do tvoření.  A protože všechny ženy mají  radost z květin, taková s láskou vyrobená kytička,  se srdíčkem uprostřed, maminky jistě potěší. Dáreček, který se v obchodě  koupit nedá, protože tento je vyrobený jen a jen pro maminku a jiná stejná kytička není.  Stejně jako  naše maminka, která  jiná na světě  není.  Proto jistě v neděli spolu s hezkým slůvkem po srdci pohladí. Přejeme maminkám hezký den!

                                                                                  Mgr. Alena Karanikolova, tř. uč.

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy