znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Tvoření ke Dni matek

Jelikož  se blíží druhá květnová neděle a s ní svátek všech maminek, pustily se děti z 1.B do tvoření.  A protože všechny ženy mají  radost z květin, taková s láskou vyrobená kytička,  se srdíčkem uprostřed, maminky jistě potěší. Dáreček, který se v obchodě  koupit nedá, protože tento je vyrobený jen a jen pro maminku a jiná stejná kytička není.  Stejně jako  naše maminka, která  jiná na světě  není.  Proto jistě v neděli spolu s hezkým slůvkem po srdci pohladí. Přejeme maminkám hezký den!

                                                                                  Mgr. Alena Karanikolova, tř. uč.

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy