znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Sedmáci dokáží být šikovní

V posledních týdnech žáci mé 7. A prokázali, že umí v rámci hodin pracovní a výtvarné výchovy pod vedením paní učitelek Dáši Pospíšilové a Venduly Herynkové stvořit velmi pěkné výrobky. Některé z nich se brzy stanou milými dárky pro jejich maminky. No posuďte sami, jak se jim židličky, „české“ miniatury, speciální přáníčka a zaranžované květiny povedly. Ač nejsem výtvarně zdatný, soudím, že tentokráte dostali všichni podtrženou jedničku.

                                                    Mgr. Aleš Plevka, tř.uč. VII. A

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy