znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Sedmáci dokáží být šikovní

V posledních týdnech žáci mé 7. A prokázali, že umí v rámci hodin pracovní a výtvarné výchovy pod vedením paní učitelek Dáši Pospíšilové a Venduly Herynkové stvořit velmi pěkné výrobky. Některé z nich se brzy stanou milými dárky pro jejich maminky. No posuďte sami, jak se jim židličky, „české“ miniatury, speciální přáníčka a zaranžované květiny povedly. Ač nejsem výtvarně zdatný, soudím, že tentokráte dostali všichni podtrženou jedničku.

                                                    Mgr. Aleš Plevka, tř.uč. VII. A

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy