znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Hrajeme pohádky

 

     V rámci hodin dramatické výchovy jsme si připravili pásmo pohádek pro naše mladší kamarády. Připravily jsme  si pro ně pohádku: Proč Honza nechtěl princeznu, Smolíček pacholíček, O řepě. Pohádky byly doplňovány básničkou, která byla spojena s hádankou. Ke každé pohádce jsme si vyráběli i kulisy, na kterých jsme pracovali i odpoledne nebo ráno před vyučováním.  Myslím si, že se dětem představení velmi líbilo a páťákům povedlo. Tohle představení pak zahráli i pro svoje rodiče. 

                                                                        zapsala : Mgr. I. Černá

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy