znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Hrajeme pohádky

 

     V rámci hodin dramatické výchovy jsme si připravili pásmo pohádek pro naše mladší kamarády. Připravily jsme  si pro ně pohádku: Proč Honza nechtěl princeznu, Smolíček pacholíček, O řepě. Pohádky byly doplňovány básničkou, která byla spojena s hádankou. Ke každé pohádce jsme si vyráběli i kulisy, na kterých jsme pracovali i odpoledne nebo ráno před vyučováním.  Myslím si, že se dětem představení velmi líbilo a páťákům povedlo. Tohle představení pak zahráli i pro svoje rodiče. 

                                                                        zapsala : Mgr. I. Černá

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy