znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Vánoční besídka

Poslední den před vánočními svátky se na naší škole stalo tradicí společné zpívání vánočních koled. Tentokrát si pro nás žáci vyššího stupně připravili i úryvek vánočního příběhu. Na tento den se páťáci dlouho těšili, protože se vždy připomínají tradice i zvyky našich předků a také si vzájemně ochutnáváme cukroví.  Nejkrásnější chvíle však nastala  rozdáváním dárků u ozdobeného stromečku. Věřím, že jsme se rozcházeli na zimní prázdniny svátečně naladěni.

                                                             Tř. uč. Mgr. Jana Pleyerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy