znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Vánoční besídka

Poslední den před vánočními svátky se na naší škole stalo tradicí společné zpívání vánočních koled. Tentokrát si pro nás žáci vyššího stupně připravili i úryvek vánočního příběhu. Na tento den se páťáci dlouho těšili, protože se vždy připomínají tradice i zvyky našich předků a také si vzájemně ochutnáváme cukroví.  Nejkrásnější chvíle však nastala  rozdáváním dárků u ozdobeného stromečku. Věřím, že jsme se rozcházeli na zimní prázdniny svátečně naladěni.

                                                             Tř. uč. Mgr. Jana Pleyerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy