znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Vánoční dílnička v V.A

Těsně před vánočními svátky se u nás ve třídě opět konala dílnička, kde se vyráběly drobné dárky. Paní Zettlová si pro nás přichystala lucerničku s nevšedním zdobením za pomoci zubní pasty a dekoraci na vánoční stůl z ubrousku. Na vyrábění jsme měli vyčleněny jen dvě vyučovací hodiny, takže jsme museli přesně poslouchat pokyny a pracovat pilně, aby se vše povedlo. Naší odměnou byly pěkné výrobky. Děkujeme tímto paní  Zettlové, která si na nás vždy udělá čas.

                                                                   tř. uč. Mgr. Jana Pleyerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy