znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Vánoční dílnička v V.A

Těsně před vánočními svátky se u nás ve třídě opět konala dílnička, kde se vyráběly drobné dárky. Paní Zettlová si pro nás přichystala lucerničku s nevšedním zdobením za pomoci zubní pasty a dekoraci na vánoční stůl z ubrousku. Na vyrábění jsme měli vyčleněny jen dvě vyučovací hodiny, takže jsme museli přesně poslouchat pokyny a pracovat pilně, aby se vše povedlo. Naší odměnou byly pěkné výrobky. Děkujeme tímto paní  Zettlové, která si na nás vždy udělá čas.

                                                                   tř. uč. Mgr. Jana Pleyerová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy