znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

 

Porcelánová školička

Dne 3. 12. žáci pátých tříd navštívili porcelánku Thun v Nové Roli, kde poznali výrobu porcelánu, který proslavil náš kraj. Celý okruh v tomto závodě vedl přes vzorkovnu až do samotného zpracování. V průběhu prohlídky také shlédli zajímavý film, který jim přiblížil celou výrobu. Na závěr si také v místní Porcelánové školičce vlastnoručně ozdobili hrneček, talířek nebo misku. To ocenili nejvíce, protože se hodilo jako pěkný vánoční dárek.

                                                               Tř. uč. 5. A Mgr. Jana Pleyerová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy