Nabízíme volné

a ŠKOLNÍKA.

MT : 736 753 755

Předvánoční čas

Ve dnech předvánočního času se děti opět pustily do tvoření. Tentokráte jim mělo připomenout blížící se Vánoce. Papírový vánoční stromeček vyžadoval hodně trpělivosti s muchláním a lepením krepových kuliček, ale nakonec se stromky povedly! I vánoční kapříci z barevného papíru vytvořily ve třídě parádu a atmosféru Vánoc. Poslední den ve škole ve starém roce patřil, kromě trocha učení, vyprávěním o Vánocích, o tradicích, patřil také koledám a zatancování si. To už si ale užilo jen málo dětí, neboť spousta z nich musela ulehnout doma do postýlek kvůli nemoci. Tak do toho nového roku 2019 už jistě všichni vykročí v plné síle a ve zdraví, protože co je důležitějšího?

Mgr.  Alena Karanikolova, tř. učitelka