znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

"HUDEBNÍ NÁSTROJE"

Se šesťáky jsme se 3. prosince vydali do městkého kulturního střediska, kde nás čekala přednáška o moderních hudebních nástrojích. Přednášející hudebním nástrojům doopravdy rozuměl a po celou dobu z něho byla cítit láska k hudbě. Byly nám prezentovány různé hudební nástroje, které dokáží udělat i z nemuzikanta muzinkanta. Některé jsme si mohli i vyzkoušet, bohužel jsme nemohli všichni, i když to pro nás bylo velké lákadlo. Prožili jsme hezké společné dopoledne. 

                       Prožili jsme hezké společné dopoledne.  

                                                             KYSILKA Roman, tř. učitel VI. B 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy