znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Mikulášská nadílka

Být deváťákem s sebou nese mimo spousty povinností i nějaké výhody. Jednou z nich je možnost uspořádat pro mladší spolužáky Mikulášskou nadílku. My jsme letos této možnosti využili.Sehnali jsme si kostýmy a další rekvizity, připravili a domluvili scénář, nakoupili sladkosti. V úterý proběhla generální zkouška a ve středu 5. 12. v deset hodin jsme vyrazili. Navštívili jsme přípravnou třídu, žáky prvních, druhých, třetích tříd a jedné čtvrté třídy. Poslechli jsme si písničky, básničky a spoustu slibů týkajících se polepšení. Rozdali jsme dárky a upozornili, že budeme celý rok sledovat, jak se sliby plní. A za rok to přijdeme překontrolovat.  Jenže……. za rok už tady nebudeme. A tak žádáme naše spolužáky z 8.A: „Překontrolujte to prosím za nás“.  Děkujeme.                                                                                                                                                          Mikuláš – Filip, Čerti – Mário a Matouš, Andělé – Denisa a Bianca, pan fotograf – Matěj.

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy