Projekt osmičky

Stejně, jako celá škola, jsme se i my, loni ještě jako prvňáci a letos jako žáci druhé třídy, zapojili do projektu 8IČKY.  Dějiny nám zatím moc neříkají, ale i díky projektu již víme, kdy vznikla naše republika, kdo byl náš první prezident a malinko jsme nahlédli pod pokličku významných  osmičkových událostí. Účastnili jsme se mnoha zajímavých akcí, nejvíce se nám líbily ,, Hry našich babiček“ a ,,Hitparáda 60. let“.  Společně s paní učitelkou a paní asistentkou jsme se podíleli na tvorbě plakátů, vyrobili jsme sloup přání pro republiku, namalovali vojáka pohraničníka a vytvořili dekorace do prvorepublikové kavárny. Přispěli jsme tak do projektu nemalým dílem a jsme na to náležitě pyšní. Jsme sice malí, ale šikovní!

Michaela Hurtová, Lucie Klarnerová