znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Komiksový workshop v MKS

Dne 22. listopadu se třída VI. A zúčastnila akce „Komiksový workshop“, kde se žáci dozvěděli, jak komiksy vznikají a co je vše k tomu zapotřebí. Na začátku si poslechli krátký výklad o tvorbě komiksu. Poté byli obohaceni o nové pojmy z komiksového zákulisí. Žáci byli rozděleni do menších skupinek a sami se podíleli na tvorbě komiksových příběhů, které i později prezentovali. Na závěr měli někteří i možnost si utvořený komiks zahrát. Myslím si, že třída VI. A si akci velmi užila a skvěle reprezentovala ZŠ Habartov.

                                                               Bc. Gabriela Holubová, tř. učitelka

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy